Elektro Náležinský

ELEKTROINSTALACE

Provádíme komplexní elektroinstalace pro rodinné domy, bytové domy a byty. V rodinných domech se jedná hlavně o přípojky NN elektrické energie, včetně elektroměrových i podružných rozvaděčů, elektroinstalace pro zásuvkové i světelné okruhy. Při těchto elektromontážích chystáme také rozvody a následně i kompletaci pro televizní antény, audiotechniku, domácí telefony i videotelefony, zabezpečovací zařízení či počítačovou síť. Dle požadavku zákazníka provádíme také dodávku a montáž centrálních vysavačů. V těchto objektech můžeme realizovat elektroinstalaci pro elektrické topení, a to jak přímotopné konvektory, akumulační kamna, elektrokotle, tak i podlahové topné rohože, fólie a kabely, to vše včetně centrální nebo místní regulace teploty. Při těchto elektroinstalacích můžeme provést i montáž bleskosvodů. Montáže zakončujeme výchozí revizní zprávou, popř. úpravou projektové dokumentace dle skutečného stavu.
V bytových domech mimo výše uvedených elektroinstalací realizujeme výměny či opravy stupačkového vedení, včetně přípojek pro byty, rozvody elektroinstalace ve společných prostorech i bytech nebo jen elektroinstalace pro bytová jádra.

Návrhy a cenové nabídky na elektroinstalace  pro rodinné domy zpracujeme zdarma. Zajišťujeme průmyslové elektroinstalace ve výrobních a skladovacích prostorách firem i zemědělských objektů. Jedná se o elektroinstalace osvětlení ve výrobě, ve skladech, zrealizujeme i  veřejného osvětlení komunikací a areálů. Dále provádíme elektroinstalace pro technologie výroby, zásuvkové instalace, či zásobníky ve skladech. Rozvody pro elektroinstalace vedeme v kabelových žlabech a na kabelových roštech z pozinkovaných, nerezových a PVC materiálů.   
Nabízíme také elektroinstalace pro elektrické topení, včetně ovládání, měření a regulace, a to i pro ostatní topné systémy. Současně s elektroinstalacemi do 1000V instalujeme také rozvody pro slaboproud - komunikační systémy, strukturovanou kabeláž, rozvody a montáž elektrické zabezpečovací i požární signalizace (EZS, EPS). Zajišťujeme také přípojky NN elektrické energie, rozvaděče, uzemnění a bleskosvody pro haly, sklady i zemědělské objekty.
Pro veškeré tyto elektroinstalace, uzemnění a bleskosvody zajistíme projektovou dokumentaci a po dokončení  výchozí revizní zprávu i s úpravou projektové dokumentace dle skutečného stavu. 
Také provádíme periodické revize ručního nářadí, přístrojů, elektrických spotřebičů, objektů a hromosvodů. Elektromontážní práce provádí zkušení a řádně proškolení pracovníci.

  • Proč se zabývat osvětlováním se dozvíte zde.

Galerie

AKCE